نیازمندی صفحه اصلی مناطق تعرفه درج آگهی آرشیو مقررات درباره ما تماس با ما ورود برای درج آگهی ثبت نام کنید
دسته بندی
 
 

تبلیغات برتر اینترنتی را در سایت بانک مشاغل کشور تجربه کنید ، ما همواره در کنار شما هستیم.سایت ترجمه تخصصی ترجمیک، که با حمایت های بی شائبه شتاب دهنده دانشگاه صنعتی شریف، راه اندازی شده است، به طور حرفه ای به ارائه خدمات ترجمه تخصصی کتاب و مقاله می پردازد.

در ترجمیک بیش از 1000 مترجم، که نیمی از آن‌ها فارغ التحصیلان مقاطع ارشد و دکتری رشته های مختلف دانشگاهی هستند، به طور شبانه روزی به ارائه خدمات ترجمه به مشتریان محترم می پردازند.

همچنین ترجمیک با داشتن مجوز نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت درگاه ارتباطی قابل اطمینانی به مشتریان از سراسر کشور ارائه می دهد.

ترجمیک با استفاده از توان مترجمان بین المللی و داخلی، در زبان های انگلیسی به فارسی و بالعکس و همچنین ترجمه تخصصی عربی، آلمانی، فرانسوی، ژاپنی، چینی، روسی و ... خدمات ارائه می کند.

از مزیت های دیگر ترجمیک می توان به ارتباط مستقیم مشتری با مترجم اشاره کرد که در بهبود سفارشات تخصصی ترجمه کمک شایانی می کند. همچنین تیم داوری ترجمیک که از مترجمان برگزیده و با سابقه تشکیل شده است، به طور مداوم کیفیت سفارشات را پایش کرده و در عین کمک به مترجمان برای ارائه خدمات بهتر و پیشرفت در فن ترجمه، به اعتراضات مشتریان رسیدگی می نمایند.

ترجمیک همکاری گسترده ای نیز با سازمان های تجاری و غیر تجاری در صنایع مختلف دارد و دست همکاری این عزیزان را به گرمی می فشارد.
این آگهی منقضی و به آرشیو منتقل شده است. ( اطلاعات ارتباط قابل نمایش نیست )
آگهی های مرتبط:
سایر آگهی های این کاربر:

موجود نیستتبلیغات برتر اینترنتی را در سایت بانک مشاغل کشور تجربه کنید ، ما همواره در کنار شما هستیم.

با درج تبلیغ کالا و خدمات خود در سایت
بانک مشاغل کشور به کار و کسب خود رونق دهید.      
  
امروز، ‪یکشنبه
04 فروردین 1398
جستجو در سایت :


   آمار سایت :
امروز : 121
دیروز : 2843
هفته گذشته : 23687
ماه : 121667
کل بازدید : 4691403
کاربران آنلاین : Users online class errors:
  • Unable to record new visitor
  • Unable to delete visitors

ورودی گوگل : 1567
rss